footsal
09 بهمن 1401 - 14:00

۴ تیم عملیاتی امداد و نجات ماکو به خوی اعزام شد

ارومیه - فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان ماکو گفت: ۳ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه لیفتراک و خودروی کمکی در قالب ۴ تیم عملیاتی امداد و نجات در آوار به منطقه زلزله زده خوی اعزام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، نادر کاظمی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه مدیریت بحران ماکو اظهار کرد :۳ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه لیفتراک و خودروی کمکی در قالب ۴ تیم عملیاتی امداد و نجات در آوار توسط ستاد بحران شهرستان ماکو به منطقه زلزله زده خوی اعزام شده است.

رئیس ستاد بحران شهرستان ماکو با اشاره به اینکه نیروهای پشتیبان امدادی آماده اعزام در صورت درخواست از طرف ستاد مدیریت بحران استان آذربایجان غربی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی می باشد افزود: طی ۱۰ روز گذشته تا به امروز بیش از ۳۰۰ تخته چادر امدادی، ۵۰۰ تخته موکت، ۶۰۰ عدد پتو و ۲۰۰ بسته غذایی و ۱۰۰ عدد بخاری برقی اهدایی از طرف کارخانه فرسازی کومتای توسط ستاد مدیریت بحران شهرستان ماکو به منطقه زلزله زده خوی اعزام شده است.

کاظمی افزود: شهرداری های ماکو و بازرگان و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خودروهای سنگین خود را با دستور ستاد بحران در اختیار جمعیت هلال احمر جهت انتقال اقلام امدادی قرار داده‌اند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1005014