footsal
13 بهمن 1401 - 15:01

غرش موشک‌های ایران نفس را در سینه دشمنان حبس کرده است

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: همه دنیا می‌دانند که ما روزگاری برای دفاع از کشورمان حتی نمی‌توانستیم کمترین تجهیزات نظامی و دفاعی را خریداری کنیم اما امروز به برکت خون‌های بر زمین ریخته دوران دفاع مقدس و میدان‌های مختلف، به حدی از عزت و اقتدار رسیده‌ایم که صدای غرش موشک‌هایمان نفس‌ دشمنان را در سینه حبس کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی پیش از ظهر امروز در مراسم عطرافشانی گلزار شهدا در سنندج اظهار کرد: در این مراسم شهیدانی جمع شدیم تا یاد و خاطر شهدا را زنده نگه‌داریم و از خانواده شهدا و ایثارگران که حق بزرگی به گردن ما دارند تجلیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همه ما باید فداکاری، ایثار و همراهی آنها را از یاد نبریم چرا که این عزیزان عامل افتخار اقتدار و سربلندی ما هستند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: تجلیل از خانواده شهدا که چشم چراغ نظام و ملت ما هستند امری ضروری و موجب ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود.

وی افزود: امروز آغاز طلیعه دیگری از سالروز پربرکت پیروزی انقلاب است و آمده‌ایم تا پیمان ناگسستنی که شهدا با اسلام و امام کردند تجدید میثاق کنیم.

وی افزود: نمی.گذاریم خون پاک شهدا به دست نااهلان پایمال شود و افق روشنی که شهدا ترسیم کرده‌اند خدشه‌دار شود.

سردار حسینی افزود: انقلاب اسلامی به عنوان یک پدیده‌ بزرگ اجتماعی که شهیدان و جانبازان نقش بزرگی در رکاب امام ایفا کردند امروز به الگویی برای جهان تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: شهدا حرکت و سکنات و عمل ما را می‌بینند و حتما روح مهدوی آنها به ما قدرت می‌دهد که راه پرافتخاری که امام برایمان ترسیم کرده ادامه دهیم.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین و پرافتخارترین انقلاب‌های جهان است و در منطقه و جهان اثرگذار است.

وی مردمی‌بودن را از مهم‌ترین مولفه‌های ماندگاری انقلاب و اثرگذاری آن دانست اذعان کرد: فرق انقلاب ما با سایر انقلاب‌های جهان در این است که انقلاب ایران امروز به عنوان الگوی بی‌نظیر در جهان حرف برای گفتن دارد.

وی خاطرنشان کرد: در مقابل با این انقلاب که مرزهای فیزیکی کشور را در نوردیده است و عدالت را برای عدالت‌خواهان به ارمغان آورده، دشمنان قد علم کرده و با تمام توان سعی در خدشه وارد کردن دارند.

وی اضافه کرد: دشمنان از اول پیروزی انقلاب چوب لای چرخ گذاشتند و برای ضربه زدن به انقلاب هر توطئه‌ای که فکرش را می کردند انجام دادند.

سردار حسینی افزود: همه دنیا می‌دانند که ما روزگاری برای دفاع از کشورمان حتی نمی‌توانستیم کمترین تجهیزات نظامی و دفاعی را خریداری کنیم اما امروز به برکت خون‌های بر زمین ریخته دوران دفاع مقدس و میدان‌های مختلف، به حدی از عزت و اقتدار رسیده‌ایم که صدای غرش موشک‌هایمان نفس‌های دشمنان را در سینه حبس کرده است.

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران با پایبندی به شعارهای خود همچنان با قدرت پیش می‌رود آنچنان که انقلابمان را فراتر از مرزهای منطقه‌ای به  جهان صادر کرده‌ایم.

وی گفت: دشمن پس از ناکامی در تشدید آشوب‌های اخیر با استفاده از جنگ ترکیبی درصدد انتقام از ملت ایران برآمده اما مردم بصیر ایران بزرگ همواره پاسدار اندیشه‌های ناب امامین انقلاب اسلامی و آرمان والای شهدای گرانقدر هستند و تا آخرین نفس در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

انتهای پیام/2330/71

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015079